image

Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 1
torsdag, 03-01-2019
12:10-14:00 Linjefag 2 starter LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, JES, MN, MR, MLJ
Uge 2
mandag, 07-01-2019
12:10-14:00 P-fag 1 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
14:15-16:00 Lagmøde LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LE, LT, MJ, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, , ML, KF, AMS, BL, CG
17:30-18:30 Pilates i salen (FOF) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
tirsdag, 08-01-2019
12:10-14:00 Svømning for Mellemgruppen LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING JES, RA
19:00-22:00 Bestyrelsesmøde LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING KP, SG
onsdag, 09-01-2019
- Bodil og Kim på kursus LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING BS, KP
torsdag, 10-01-2019
12:10-14:00 Linjefag 2 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, JES, MLJ, MN, MR
lørdag, 12-01-2019
09:00-15:00 Arbejdslørdag LILLEGR, MELLEMGR, STORGR
Uge 3
mandag, 14-01-2019
12:10-14:00 P-fag 1 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
12:15- Trio-møde AB, KP, SG
14:15-16:00 Eftermiddagslærermøde, Marie/Jeppe LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LT, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, LE, , ML, MJ, KF, AMS, BL, CG
17:30-18:30 Pilates i salen (FOF) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
tirsdag, 15-01-2019
12:10-14:00 Svømning for Mellemgruppen LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING JES, RA
onsdag, 16-01-2019
09:20-10:45 Bånd, dansk (store underviser små) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LE, LT, MJ, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, , ML, KF, AMS, BL, CG
13:00-15:00 SU møde LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING AB, AD, KP, MR, SG, TS
torsdag, 17-01-2019
12:10-14:00 Linjefag 2 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, JES, MLJ, MN, MR
19:00- Møde i salen LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
søndag, 20-01-2019
10:00-12:00 Stor Legedag for Friskolespire LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING LT, SG, RG, IE
Uge 4
mandag, 21-01-2019
12:10-14:00 P-fag 1 slutter LILLEGR, MELLEMGR, STORGR
17:30-18:30 Pilates i salen (FOF) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
tirsdag, 22-01-2019
- Mellemgruppen i biografen LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
torsdag, 24-01-2019
09:20-10:45 Bånd, dansk (store underviser små) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LE, LT, MJ, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, , ML, KF, AMS, BL, CG
12:10-14:00 Linjefag 2 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, JES, MLJ, MN, MR
16:00-19:00 Aftenlærermøde hos Ingunn, Kim/Bodil LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LE, LT, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, , ML, MJ, KF, AMS, BL
fredag, 25-01-2019
- Udskoling skøjtetur eftermiddag LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
Uge 5
mandag, 28-01-2019
12:10-14:00 P-fag 2 starter LILLEGR, MELLEMGR, STORGR
12:15- Triomøde
14:15-16:00 Lagmøde LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, AD, BS, IE, JES, KP, KST, LE, LT, MJ, MLJ, MN, MR, RA, RG, SG, SL, SM, TS, KR, FFJ, , ML, KF, AMS, BL, CG
17:30-18:30 Pilates i salen (FOF) LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING
onsdag, 30-01-2019
12:00-14:00 Svømning for Lillegruppen starter LILLEGR, MELLEMGR, STORGR RG, SG
torsdag, 31-01-2019
12:10-14:00 Linjefag 2 LILLEGR, MELLEMGR, STORGR AB, JES, MLJ, MN, MR
19:00-21:30 Spirestartsmøde LILLEGR, MELLEMGR, STORGR, UDSKOLING IE, LT, RG, SG